Jak uszczęśliwić męża i jaki kupić mu świąteczny prezent? 10 ciekawych i innowacyjnych pomysłów poniżej!

Ekstremalny prezent

Na pewno jednym z 10 ciekawszych prezentów świątecznych dla męża jest zafundowanie mu ekstremalnej rozrywki, np. wykupienie biletu na skok na bungee lub ze spadochronem. Każdy facet spragniony jest wrażeń i niecodziennych bodźców. Jeżeli zwykle prowadzi życie urzędnika biurowego, wraca po pracy do domu, zajmuje się dziećmi, czyta i kładzie się spać, z pewnością ucieszy się, gdy będzie mógł na chwile odetchnąć od codzienności.

Gry na komputer lub konsolę

Gdy mężczyzna ma chwilę dla siebie, zwykle wybiera opcję wyjścia z kolegami na „męskie rozmowy” lub siada przed komputerem lub konsolą, aby grać. Dlaczego nie podarować mu ciekawej gry komputerowej? Z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę! Wystarczy podpytać go lub podpatrzeć, jakie gry ostatnio go interesowały i zakupić. A może nowa edycja jego ulubionej? Mężczyzna będzie miał zajęcie, podczas długich, samotnych popołudni, kiedy to kobieta będzie u kosmetyczki lub na kawie z przyjaciółkami.

Filmy

Innym, ciekawym prezentem świątecznym dla męża pod choinkę z pewnością będzie zakupienie mu dobrego filmu bądź kolekcji jego ulubionych. Gdy od zawsze był fanem przygód Jamesa Bonda, a gdzieś w domu pochowane są pojedyncze egzemplarze filmów, warto kupić całą kolekcję! Z pewnością ucieszy go taki prezent.

Bilety na koncert

Zwykle każdy lubi muzykę. Niestety, zazwyczaj można jej słuchać „w biegu” bądź podróżując do pracy. Dobrze jednak, gdy taka możliwość istnieje, ponieważ, umila trochę czas. Gdy jednak facet ma swój ulubiony zespół muzyczny, dobrze jest rozejrzeć się czy nie grają oni gdzieś niedaleko w najbliższym czasie? Warto wtedy kupić bilety pod choinkę! Jest to z pewnością jeden z wspanialszych prezentów na święta dla męża! Wyszaleje się na koncercie, pośpiewa i na pewno będzie zadowolony!

Rozwój pasji

Nowa figurka do zestawu lego? A może armia żołnierzyków lub model samolotu do składania? Liczy się, że mężczyzna ma pasję! Dzięki temu jest w stanie znaleźć zajęcie kreatywne, a dodatkowo się rozwijać. Prezent, który pomoże mu wspierać jego pasję lub będzie stanowić uzupełnienie jego kolekcji, którą zbiera, będzie świetnym pomysłem!

Gadżety

Z okazji świąt, idealnym prezentem dla męża będzie także typowy, męski gadżet, np. męski zegarek, portfel, ciekawa obudowa do telefonu lub stojak na wino. Mężczyźni lubią przedmioty, szczególnie te, które stanowią dopełnienie ich męskości lub są kojarzone jednoznacznie z męskimi atrybutami. Byleby nie przesadzić z błyszczącymi elementami!

Dobra, męska książka

Dla wszystkich męskich, książkowych moli z pewnością przyda się pozycja typowa dla mężczyzn. Poradnik majsterkowania? Jak zaplanować męską wyprawę? Tego typu książki ucieszą nie tylko zapalonych czytelników, ale także facetów, którzy rzadziej zaglądają do biblioteki czy księgarni. Ciekawe ilustracje z pewnością będą atutem.

„Elegancki” alkohol

Warto czasem postawić na klasykę i podarować mężowi z okazji świąt zestaw wykwintnych win lub butelkę dobrej whiskey. Mogłoby się wydawać, że jest to prezent banalny i mało pomysłowy, jednak pięknie opakowany, stanowi kwintesencję męskości. Panowie, którzy lubią dostawać eleganckie prezenty na pewno przyjmą taki podarunek z dużą aprobatą i uznaniem!

Szykowne ubranie

Dobrym pomysłem na prezent dla męża z okazji świąt jest podarowanie mu części garderoby. W niektórych rodzinach tradycją jest obdarowywanie siebie swetrami, szalikami, czapkami, koszulami. Przydatne i konkretne prezenty, które są także funkcjonalne, są często miłym podarunkiem od serca. Świadczą o tym, że dba się o tę drugą osobę i pamięta się o niej.

Wieczór we dwoje

Niekiedy idealną niespodzianką świąteczną dla męża może okazać się zaplanowanie wieczoru we dwoje, może wigilia bez rodziców i cioć? Nie tylko pomoże to zacieśnić więzy małżeńskie, ale także na nowo odbuduje żar związku! Święta to piękny czas, również rodzinny, jednak jeśli istnieje możliwość spędzenia razem wieczoru, warto z tego skorzystać!

Każdy mężczyzna jest inny i tylko jego kobieta zna go najlepiej. Warto zapoznać się z 10 świetnymi pomysłami na prezent dla męża na święta i wybrać coś najbardziej odpowiedniego, ale i od serca! W końcu święta to szczególny czas.