Nietypowe prezenty na Boże Narodzenie pozwolą pokazać drugiej osobie, że jest dla nas ważna, a także weryfikują, na ile znamy jej temperament i potrzeby. W Święta Bożego Narodzenia zdarza się znaleźć pod choinką skarpety, sweter z reniferem, albo wodę kolońską kupioną w zestawie promocyjnym. Ciężko wtedy kryć rozczarowanie. Jak sprawić bliskiej osobie prawdziwą przyjemność? Podarowując jej niezapomniane przeżycia, np. loty w tunelu aerodynamicznym lub skoki spadochronowe. Oto inspiracje na nietypowe prezenty pod choinkę.

Nietypowe prezenty na Boże Narodzenie

  • Loty w tunelu aerodynamicznym

Ten prezent pozwala spełnić marzenie bliskiej osoby o lataniu. Na czym polega lot w tunelu aerodynamicznym? Uczestnik jest poddany rozpędzonemu przez wentylatory powietrzu, które dochodzi do prędkości 310 km/h. Tunel ma szerokość 4,5 metra. Można w nim latać w pojedynkę lub zespołowo.

Jest to prezent także dla dziecka, najmłodszy uczestnik latania w tunelu aerodynamicznym w warszawskim Flyspocie miał dwa lata. To także przeżycie dla babci lub dziadka, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Nigdy nie jest za późno, by doświadczyć czegoś po raz pierwszy. Lot w tunelu aerodynamicznym jest w pełni bezpieczny, przed lotem uczestnika czeka 10-minutowe przygotowanie. To świetny sposób, by odpuścić kontrolę i pokonać swoje ograniczenia. Tego wydarzenia bliska osoba długo nie zapomni. Gdzie można wykupić lot? Tutaj klik.

  • Skoki spadochronowe

Dla osób żądnych wrażeń, które narzekają na nudę i monotonię życia codziennego, wspaniałym przeżyciem mogą być skoki spadochronowe. Uczestnik przed skokiem przechodzi 20 minutowe szkolenie. To niesamowite doświadczenie pozwala obserwować świat z góry, nabrać dystansu do codziennych spraw i dosłownie oderwać się od kłopotów, nabierając nowej perspektywy. Jeśli obdarowywana osoba nigdy nie skakała ze spadochronem, warto wykupić jej skok w tandemie, czyli pod bacznym okiem instruktora. To można kupić skoki spadochronowe: klik.

Weekend w SPA

Nie każdy szuka wrażeń i nie będzie czuł się komfortowo w sytuacji, gdy rośnie mu adrenalina. Dlatego  nietypowe prezenty na Boże Narodzenie należy dobrać pod kątem temperamentu i potrzeb bliskiej osoby. Jeśli ciągle narzeka na zmęczenie, że nie ma czasu o siebie zadbać lub po prostu nie potrafi tego zrobić, warto podarować jej wykupiony weekend w SPA z pakietem zabiegów do wykorzystania.

Bon zakupowy

Taki nietypowy prezent na Boże Narodzenie jest bezpieczny, pozwala uniknąć nietrafionych wyborów, ale warto znać ulubioną markę obdarowywanej osoby. To może być bon do butiku. Jeśli nie znamy drugiej osoby aż tak dobrze, zawsze można podarować bon do drogerii, czy salonu prasowego z książkami.

Wspólny wyjazd

Jednym z najcenniejszych nietypowych prezentów na Boże Narodzenie, jest wspólnie spędzony czas. Jeśli tego brakuje, najpiękniejszy przedmiot nie naprawi relacji. Dlatego warto zdecydować się na niewyszukaną, prostą przyjemność, np. zarezerwować chatkę w Bieszczadach z kominkiem. To sposób na pogłębienie relacji. Wybierając nietypowy prezent Bożonarodzeniowy, warto zafundować drugiej osobie przeżycia.